Ceowniki UPE

Stale poszerzamy swoją ofertę wyrobów ze stali węglowej, tym razem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z bogatym asortymentem ceowników UPE. Oferujemy najwyższą jakość produktów w konkurencyjnych cenach. Z pomocą naszych pracowników znajdziesz kształtowniki idealnie dopasowane do warunków pracy i przeznaczenia.

Charakterystyka kształtowników - ceowniki UPE

Ceowniki UPE należą do grupy kształtowników, czyli elementów konstrukcyjnych o przekroju poprzecznym wytwarzanych w trakcie gięcia lub walcowania metalu. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie współczesnego rynku ceowniki powstają w dwóch wersjach gorącowalcowanych lub zimnogiętych, a także UPE i UPN. Najpopularniejsza reprezentacja kształtowników, czyli ceowniki UPE wyróżniają się kształtem przekroju zbliżonym do litery C lub U. Mianem ceowników określa się również profile otwarte o wskazanym kształcie (C lub U) wykonywane zarówno z metalu, jak i aluminium.

Oferta ceowników UPE w hurtowni stali Polstal

Poza standardowymi kształtownikami otwartymi, kątownikami równo- oraz nierównoramiennymi i płaskowników dysponujemy szerokim asortymentem wysokiej jakości ceowników. W stałej ofercie posiadamy ceowniki UPE gięte na zimno, odpowiadając tym samym na potrzeby większości klientów. Ten sposób pozyskiwania produktu sprawia, że ceowniki UPE zimnogięte są bardziej wytrzymałe na rozciąganie i posiadają korzystniejsze właściwości plastyczne. W hurtowni wyrobów hutniczych znanej jako Polstal zaopatrzysz się w ceowniki UPE o równoległych stopkach dostępnych w najpopularniejszych wymiarach. Oferta magazynowa obejmuje zaledwie część wymiarów - po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami Polstal możliwa jest realizacja ceowników UPE o niestandardowych wymiarach.

Dokładamy wszelkich starań, by zachować korzystną zależność pomiędzy jakością a ceną produktu, dlatego zaopatrując się w ceowniki UPE w naszej firmie możesz liczyć na korzystne warunki cenowe. Podczas każdych zakupów oferujemy profesjonalne, merytoryczne i praktyczne wsparcie naszych specjalistów.

Gwarancja szybkiego i łatwego montażu

Ceowniki UPE są doskonałym zamiennikiem dla standardowych ceowników UPN dzięki równolegle ustawionym stopkom. Klienci cenią je nie tylko ze względu na szybkość i łatwość montażu,  ale także lekkość, ponadprzeciętną trwałość i atrakcyjną cenę. Stopki ceowników UPE są znacznie lżejsze i cieńsze, przez co produkt ten nie wymaga zastosowania dodatkowych śrub lub innych łączników. Wskazany typ ceowników jest doskonałym wyborem dla klientów, którzy poszukują oszczędności kosztów i masy produktu.

Zastosowanie ceowników UPE

Ze względu na uniwersalność przekroju i możliwości jego zastosowania, ceowniki UPE są od lat obecne w wielu współczesnych branżach i gałęziach przemysłu. Najczęściej korzysta się z nich w celu wykończenia krawędzi szyb czy płyt lub jako element pełniący funkcję prowadnicy. Dobór wymiarów i rodzaju ceowników należy indywidualnie dopasować do specyfiki danej konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ceowników UPE i jednocześnie zachęcamy do przejrzenia pozostałych wyrobów hutniczych oferty firmy Polstal.