Opinie

Opinie naszych klientów z wizytówki Profilu Firmy w Google.
Dodaj swoją opinię

 • Tomasz Bednarczyk
  28 września 2023

  Witam, dla mnie najistotniejszy jest czas w transkcjach. Z moim opiekunem handlowym w Polstal zawsze jestem dobrze poinformowany jaki jest termin realizacji, kiedy mogę podstawiać autko po odbiór, papiery są zawsze wystawione na czas. Jedyne co mogę zrobić to polecić firmę jako dobrego partnera biznesowego. 5+ dla Was

 • Karolina Bednarz
  17 września 2023

  Profesjonalne doradztwo w temacie blach typu corten. Pracownicy firmy w kompetentny sposób odpowiedzieli na moje pytania i doradzili mi w zakupie. Początkowo jak wiele osób planując zakup takiego produktu myślałam, iż firma kupi już zardzewiały materiał. Pracownik Pan Kamil uświadomił mi, iż kolor rdzy i odcień jaki chce uzyskać można wykonać na dwa sposoby albo czekamy aż materiał zardzewieje i uzsyka odpowiedni odcień lub możemy zastosować środki przyspieszające oraz impregnujące. Dziękuję za pomoc! Na pewno do Państwa wrócę! Polecam!

 • sebastian glonek
  12 września 2023

  Zlecając wykonanie elewacji Naszych schodów, usłyszeliśmy że w zasadzie jeszcze nie wykonywali takiego zlecenia, ale postarają się zrobić najlepiej jak potrafią. Rezultat przeszedł Nasze oczekiwania. Idealne połączenie ceny, jakości wykonania i jakości użytych materiałów. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno polecimy znajomym Dziękujemy

 • Marcin Szczerba
  28 września 2023

  Firma Polstal została mi polecona przez mojego pracownika. Zawsze pomogą w każdym temacie, znajdą brakującą armaturę, dotną rurę na odpowiednią długość. Szybki załadunek i odjazd. Polecam współpraca układa Nam się już kilka dobrych lat.

 • Piotr Lis
  26 września 2023

  Chciałem kupić materiały i sam wykonać sobie konstrukcję, nie wiedziałem, że firma Polstal posiada również zakład konstrukcyjny w Będzinie. Kupiłem gotową, pomalowaną i profesjonalnie wykonaną konstrukcję.