Hurtownia stali Śląsk

Na rynku hutniczym
od 2003 roku

Działamy na rynku wyrobów hutniczych od 2003 roku, pracując w siedzibie firmy Polstal S.J. w Sosnowcu. Od pierwszych dni naszej działalności stawiamy sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości wyroby hutnicze na Śląsku i okolicy. 

Polstal

W naszej ofercie znajdują się materiały ze stali węglowej, chromowanej, nierdzewnej, kotłowej czy żarowej, zapewniając klientom indywidualną wyceną produktów.  Współpracujemy z wiodącymi producentami zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wśród naszych klientów znajdują się producenci konstrukcji stalowych i przedstawiciele firm z branży energetycznej, które cenią sobie  profesjonalizm i nasze wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy w posiadaniu zaawansowanego technologicznie zakładu technologicznego, w którym samodzielnie zajmujemy się procesem produkcyjnym.

Zaufany partner w biznesie

W naszej działalności reprezentujemy najwyższe standardy obsługi, dbając o ustawiczny rozwój firmy. Nasi partnerzy biznesowi cenią sobie współpracę z Polstal, punktując krótkie terminy dostaw, idealnie skompletowaną ofertę i certyfikowaną jakość produktów. Inwestycja w rozwój zawodowy to nasze drugie imię. Hurtownia stali na Śląsku dysponuje dziesiątkami wyróżnień w trakcie organizowania selektywnych plebiscytów, w tym Gazele Biznesu. Partnerzy biznesowi poszukują przestrzeni do współpracy opartej na zaufaniu, optymalizacji kosztów i bezpieczeństwie, które zapewniamy dzięki polisie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym KUKE.

Innowacyjność i zorientowanie na partnerów Polstal pozwala na oferowanie najlepszej jakości wyrobów hutniczych na Śląsku w atrakcyjnych cenach. Podejmij współpracę z naszą firmą i uzyskaj więcej informacji, kontaktując się z pracownikami przedsiębiorstwa.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Fundusze europejskie

POLSTAL SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ SŁABOSZ, ARKADIUSZ KRAWIEC implements a project cofounded by the European Funds entitled ,,POLSTAL company export growth due to realization of the Promotion Program for Construction and Finishing Buildings Industry, within Go to Brand” (polish project title „Wzrost eksportu firmy POLSTAL dzięki realizacji Programu promocji branży budowy i wykańczania budowli, w ramach Go to Brand”). The aim of the project is to develop the company through export due to its participation in the Promotion Program for Construction and Finishing Buildings Industry and the promotion of the Polish Product Brand.

The amount of funding from the EU: 309 420,00 PLN.

The total project amount: 515 700,00 PLN

Dotacje Unii Europejskiej

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie

750x100.png