Blacha stalowa

Blacha stalowa to produkt niezwykle estetyczny, jednocześnie zadziwiający swoją trwałością. Z powodzeniem zastąpi klasyczną dachówkę, będąc jego tańszym i atrakcyjniejszym odpowiednikiem. Blacha stalowa pozwala na wybór jednego wśród kilkunastu kolorów. Specjalnie wyprofilowane połączenia w blasze stalowej sprawiają, że materiał do złudzenia może przypominać dachówkę - dużo lżejszą i bardziej kompaktową. Sprawia to, że blacha stalowa jest uniwersalna i prosta w montażu. Ponadto, produkt jest zabezpieczony specjalną powłoką antykorozyjną, co pozwala na wieloletnie użytkowanie.

W swojej podstawowej ofercie posiadamy między innymi:

  • blachę stalową,
  • blachę ze stali nierdzewnej,
  • blachę ze stali węglowej blachę ze stali czarnej.

Szczegóły oferty poznasz odwiedzając pozostałe kategorie produktów lub kontaktując się z naszymi pracownikami. Poznaj nową odsłonę jakości blach stalowych i nie tylko.

Blacha stalowa - charakterystyka i zastosowanie

Blacha stalowa jest podstawowym materiałem, z którego wykonuje się blachodachówki, opierzenia czy blachy trapezowe. Blachę stalową można zamówić w jednym z kilkunastu kolorów według gamy kolorystycznej z palety RAL. Przed nałożeniem koloru, blachy wcześniej zostają ocynkowane, co chroni je przed korozją. Blachy stalowe łączy się “na zakładkę”, uprzednio odpowiednie ją przycinając. Blachy stalowe podlegają dosyć prostej obróbce materiałowej. Jedyną prawidłową formą obróbki tego materiałów jest cięcie na zimno przy pomocy nożyc do blach. Ważne, aby do blachy stalowej nie używać szlifierki kątowej czy cięcia na ciepło. Taka praca z produktem może powodować pojawienie się rdzy w miejscu przecięcia. Najpowszechniejszym zastosowaniem blachy stalowej są pokrycia dachu.

Blacha ze stali nierdzewnej - charakterystyka i zastosowanie

Blacha ze stali nierdzewnej jest jednym z najtrwalszych i najbardziej niezawodnych materiałów. Wszystko to za sprawą domieszki chromu i niklu, która tworzy na blasze niewidzialną powłokę, zabezpieczającą ją przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Blachy stalowe mogą być kształtowane na wiele różnych sposobów, co pozwala uzyskać trwałe wykończenie o pożądanej fakturze. Produkt może występować w formie o obniżonej chropowatości, ponadto mogą być gładkie, szczotkowane a nawet wzorzyste. Blachy ze stali nierdzewnej zarówno znajdują zastosowanie w instalacjach zewnętrznych - narażonych na silne promieniowanie czy mróz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Sklep

Kup w naszym sklepie blachy ze stali nierdzewnej

W jaki sposób produkowane są blachy ze stali nierdzewnej w POLSTAL?

Każda blacha stalowa, w tym blacha ze stali nierdzewnej oferowana przez POLSTAL powstaje w oparciu o zaawansowane technologicznie procesy produkcyjne nadzorowane przez profesjonalistów. Zautomatyzowany proces powstawania artykułów w połączeniu z wyselekcjonowanymi schematami pracy stanowią podstawę jakości. Know-how producentów blach stalowych powstawało przez wiele lat, dzięki czemu zostało dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Robimy wszystko, by produkty stalowe i wyroby hutnicze POLSTAL nie odbiegały jakością od artykułów międzynarodowych gigantów.

Jakość wyznaczająca kierunek naszym działaniom

Wybierając producentów blach stalowych do współpracy zwracamy przede wszystkim uwagę na jakość oferowanych produktów, od których zależeć będzie zadowolenie klientów. Stale poszerzamy swoją ofertę, dostosowując ją do wymagań współczesnego rynku, który nie zwalnia tempa. Jeżeli zależy Ci na najdoskonalszych parametrach technicznych blach ze stali nierdzewnej, a w dodatku liczysz na atrakcyjne warunki cenowe - skorzystaj z naszej oferty.

Sklep

Kup w naszym sklepie blachy stalowe

Postaw na Polstal

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów metalowych spełniających światowej klasy standardy jakościowe i wytrzymałościowe. Skorzystaj z oferty blach stalowych, produktów ze stali nierdzewnej czy czarnej i poznaj nowe oblicze jakości.