Pozostałe wyroby ze stali

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy wyrobów ze stali? Potrzebujesz prętów 11MnPb30, 11MnPb37 lub 42CrMo4? Wysoka jakość i atrakcyjna cena są dla Ciebie ważne? Skorzystaj z naszej oferty! Firma Polstal spełni wszystkie Państwa wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!

Pręty ciągnione, profile grubościenne, ceowniki – poznaj nasze pozostałe wyroby

W bogatej ofercie Polstalu znajdziesz nie tylko wyroby ze stali chromowej, czarnej, kotłowej, nierdzewnej, żarowej, czy stali corten, ale również wysokiej jakości wyroby gatunkowe, pochodzące od renomowanych, polskich i zagranicznych producentów. Specjalizujemy się w dostawach materiałów nietypowych, trudnodostępnych i przeznaczonych do specjalnych zastosowań. Wszystko po to, by w pełni sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Nasza podstawowa oferta wysokiej jakości wyrobów ze stali węglowej uzupełniona została o następujące pozycje:

Nasza podstawowa oferta uzupełniona została o następujące pozycje:

 • blachy z walcowania na wymiary ścisłe ze wszystkimi wymaganymi odbiorami,
 • blachy trudnościeralne typu HB 400, 450 oraz 500,
 • blachy o podwyższonej wytrzymałości w gat. S690QL,
 • blachy łezkowe o szerokości 2000 mm,
 • ceowniki i kątowniki gięte na zimno,
 • dwuteowniki typu IKS oraz HKS,
 • łebkowniki (w pełnym zakresie) – również malowane, ze wszystkimi wymaganymi odbiorami,
 • pręty ciągnione automatowe w gat. 11SMn30, 11SMnPb30, 11SMn37 oraz 11SMnPb37,
 • pręty do ulepszania cieplnego w gat. 42CrMo4
 • profile zamknięte gorącowalcowane,
 • zbrojenia budowlane.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi wyrobami ze stali specjalnej, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy w wyborze i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy!

Pozostałe wyroby ze stali – szerokie zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę pozostałe wyroby ze stali znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Ceowniki UPE i kątowniki otwarte oraz zamknięte wykorzystywane są w różnorodnych konstrukcjach budowlanych i maszynowych m.in. do budowy ogrodzeń, bram, czy maszyn rolniczych. Są świetną alternatywą dla kształtowników walcowanych na gorąco. Blachy z kolei doskonale sprawdzają się w przemyśle maszynowym, metalowym i budowlanym. Oferujemy blachy o zróżnicowanej grubości i powierzchni. Pręty ciągnione okrągłe, 11MnPb37, 11MnPb30 oraz pręty 42CrMo4 (do ulepszania cieplnego) znajdują szereg zastosowań zarówno w podstawowych, jak i bardziej złożonych czynnościach konstrukcyjnych.

Polstal – wysokiej jakości wyroby ze stali

Polstal to firma z ponad 15 letnim doświadczeniem, która od początku istnienia zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem przedsiębiorstw w dedykowane wyroby hutnicze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo rynek stali się rozwija i każdego dnia staramy się do tych zmian dostosować, oferując coraz to wyższej jakości wyroby ze stali oraz pozostałe usługi. Wszystkie nasze produkty m.in. pręty ciągnione okrągłe, profile zamknięte, profile grubościenne oraz ceowniki UPE charakteryzują się wysoką jakością oraz rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego też w każdą realizację zamówienia jesteśmy maksymalnie zaangażowani, elastyczni i nastawieni na zrozumienie potrzeb. Nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany naszymi wyrobami ze stali i usługami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!