Ceowniki UPE

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy wyrobów ze stali? Potrzebujesz prętów 11MnPb30, 11MnPb37 lub 42CrMo4? A może szukasz profili zamkniętych lub ceowników UPE? Wysoka jakość i atrakcyjna cena są dla Ciebie ważne? Skorzystaj z naszej oferty! Firma Polstal spełni wszystkie Państwa wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!

Ceowniki UPE, pręty 42CrMo4e, prętów 11MnPb30 i 11MnPb37  - poznaj nasze pozostałe wyroby

W bogatej ofercie Polstalu znajdziesz nie tylko wyroby ze stali chromowej, czarnej, kotłowej, nierdzewnej, żarowej, czy stali corten, ale również wysokiej jakości wyroby gatunkowe, pochodzące od renomowanych, polskich i zagranicznych producentów. Specjalizujemy się w dostawach materiałów nietypowych, trudnodostępnych i przeznaczonych do specjalnych zastosowań. Wszystko po to, by w pełni sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Nasza podstawowa oferta wysokiej jakości wyrobów ze stali węglowej uzupełniona została o produkty takie jak: profile zamknięte, ceowniki UPE czy pręty 11MnPb30.

Nasza oferta obejmuje:

  • blachy z walcowania na wymiary ścisłe ze wszystkimi wymaganymi odbiorami,
  • blachy trudnościeralne typu HB 400, 450 oraz 500,
  • blachy o podwyższonej wytrzymałości w gat. S690QL,
  • blachy łezkowe o szerokości 2000 mm,
  • ceowniki UPE i kątowniki gięte na zimno,
  • dwuteowniki typu IKS oraz HKS,
  • łebkowniki (w pełnym zakresie) - również malowane, ze wszystkimi wymaganymi odbiorami,
  • pręty 11MnPb30, pręty 11MnPb37 oraz pręty 42CrMo4,
  • zbrojenia budowlane.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi wyrobami ze stali specjalnej, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy w wyborze i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy!

Pozostałe wyroby ze stali - szerokie zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę pozostałe wyroby ze stali znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Ceowniki UPE i kątowniki otwarte oraz zamknięte wykorzystywane są w różnorodnych konstrukcjach budowlanych i maszynowych m.in. do budowy ogrodzeń, bram, czy maszyn rolniczych. Są świetną alternatywą dla kształtowników walcowanych na gorąco. Blachy z kolei doskonale sprawdzają się w przemyśle maszynowym, metalowym i budowlanym. Oferujemy blachy o zróżnicowanej grubości i powierzchni. Pręty 11MnPb37, pręty 11MnPb30 oraz pręty 42CrMo4 (do ulepszania cieplnego) znajdują szereg zastosowań zarówno w podstawowych, jak i bardziej złożonych czynnościach konstrukcyjnych.

Polstal - Ceowników UPE i wielu innych

Polstal to firma z ponad 15 letnim doświadczeniem, która od początku istnienia zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem przedsiębiorstw w dedykowane wyroby hutnicze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo rynek stali się rozwija i każdego dnia staramy się do tych zmian dostosować, oferując coraz to wyższej jakości wyroby ze stali oraz pozostałe usługi. Wszystkie nasze produkty m.in. pręty 11MnPb30, pręty 42CrMo4, pręty 11MnPb37 oraz ceowniki UPE charakteryzują się wysoką jakością oraz rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego przy każdym zleceniu wykazujemy zaangażowanie, elastyczność i zrozumienie potrzeb. Nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany zakupami wyrobów hutniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wyroby ze stali węglowej, ale również szeroką gamę produktów wykonanych ze stali specjalnej. Nasza firma jest w stanie sprowadzić różnorodne materiały nietypowe i trudnodostępne, przeznaczone do specyficznych zastosowań. Potrzebujesz wyrobu ze stali o wyjątkowych parametrach? Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Czym jest stal specjalna?

Tam, gdzie panują specyficzne warunki środowiskowe czy wysokie obciążenia, zwykła stal nie wystarczy – potrzebna jest stal specjalna, czyli stworzona do specjalnych zastosowań. Wyróżnia się ona dużą ilością dodatków stopowych, a powstaje ona w wyniku bardzo skomplikowanej obróbki cieplnej.

Poszczególne gatunki stali specjalnych różnią się rodzajem wykorzystanych w ich produkcji domieszek. Przykładowo, głównym dodatkiem do stali nierdzewnej jest chrom, w stali żaroodpornej i żarowytrzymałej poza chromem występuje również krzem i aluminium, z kolei stal odporna na zużycie wyróżnia się podwyższoną zawartością manganu.